PAKIET POBYTOWY - WEEKENDOWE WELLNESS SPA POBYTY WIOSNA 2024 - HOTEL DIERY *** TERCHOVÁ VRÁTNA SŁOWACJA

Przedłużony weekend wellness, weekendowy pobyt wellness lub kilka dni urlopu wiosną 2024 roku na Słowacji

Wiosna na wzgórzach Małej Fatry jest po prostu niesamowita. Ciepłe promienie górskiego słońca, pączkujące drzewa, zielone łąki, bulgoczące strumienie zasilane topniejącym śniegiem. W takim otoczeniu łatwo można pozbyć się wiosennego zmęczenia i zyskać energię po zimie.

A jeśli lubisz przytulne hotele rodzinne, Hotel Diery *** jest najlepszym, co ma do zaoferowania Terchová i Vrátna. Hotel bezpośrednio przy wejściu do Janosik Holes. Tutaj można otrząsnąć się z wiosennego zmęczenia, zrelaksować się podczas masażu, nabrać sił we wspaniałej strefie wellness i skosztować wspaniałej kuchni tradycyjnej słowackiej restauracji Terchovská koliba Diery. Przytulne zakwaterowanie w czystych i wygodnych pokojach to tylko wisienka na torcie.

W przypadku niepogody można skorzystać z hotelowej świetlicy, gdzie można zagrać w bilard, rzutki, piłkę nożną, a Państwa pociechy mogą pobawić się w jednym z dwóch kącików dziecięcych. Starsze dzieci, a także dorośli, mogą grać na X-boksie lub oglądać różne programy w salonie z dużym zakrzywionym ekranem. Jeżeli pogoda Was nie odstrasza całkowicie, możecie odwiedzić muzeum Juraja Jánošíka, wjechać kolejką linową na Chleb, skąd w cieple górnej stacji kolejki można podziwiać piękne widoki na kolorową Małą Fatrę. W Terchowej można zobaczyć unikalną makietę kolejki o powierzchni ponad 50 m2, unikalną drewnianą szopkę w miejscowym kościele, skąd można wybrać się na krótki spacer do punktu widokowego Terchovské srdce. Nie da się nawet ominąć 7,5-metrowego pomnika Juraja Janošíka, który góruje nad starą wsią, skąd już tylko skok do górskiego browaru Vŕšky.

Jednak region Małej Fatry oferuje o wiele, wiele więcej...