HOTEL DIERY*** - Idealne miejsce na noclegi podczas pobytu w TERCHOVEJ...

Hotel Diery *** oferuje pobyt w malowniczej, słynącej z tradycji ludowej miejscowości Terchová. Miejscowość ta położona jest na skraju Parku Narodowego Mała Fatra, bezpośrednio w miejscu, które jest uważane za najlepszy punkt wyjścia na jeden z najpiękniejszych szlaków turystycznych na Słowacji przy skalistym kanionie Jánošíkove Diery (Dziury Janosika), kanionie, gdzie można wspinać się nad piękne wodospady i wędrować przez przepiękne doliny.

Oferowane zakwaterowanie jest dostępne w 3 typach komfortowych pokoi ( odnowione 2009 ), każdy pokój wyposażony jest w łazienkę z WC, wanną / prysznicem i albo taras (STANDARD), albo balkon (SUPERIOR). SUPERIOR pokoje i apartamenty są całkowicie odnowionymi pokojami (2016) z meblami zaprojektowanymi specjalnie dla Hotelu Diery *** oraz świeżymi owocami i butelkowaną wodą przygotowywanymi po przyjeździe.

Wszystkie pokoje wyposażone są w telewizor LCD, telewizory hotelowe, programy HD i 20-dniowe archiwum telewizyjne, a także możliwość podłączenia własnego urządzenia USB.

Goście naszego Hotelu Diery *** mogą korzystać z następujących usług wliczonych w cenę zakwaterowania: śniadanie w formie bufetu, internet wi-fi w całym hotelu, monitorowany parking (jednak zaleca się zakupić zarezerwowane miejsce parkingowe, jako parking być bardzo zapracowanym podczas weekendów i surowego lata). Goście mogą również korzystać z hotelowej restauracji śniadaniowej w holu hotelowym, w którym przez cały dzień serwowana jest bezpłatna kawa i herbata, a także w bilard, piłkarzyki i kilka innych bezpłatnych gier. Hotel oferuje również pokój CINEMA z filmami UHD Netflix oraz Xbox 360.