RESTAURACJA TERCHOVSKA KOLIBA DIERY - PRAWDZIWA SŁOWACKA KOLIBA Z DOMOWYM JEDZENIEM

Tradycyjna restauracja Terchovska Koliba Diery, to bardzo znana i renomowana restauracja w Terchovej, położona na parterze jako bezpośrednia część naszego hotelu Diery ***. Nasza kuchnia oparta jest na domowych świeżych i lokalnych składników, jak również tradycyjnego sposobu przygotowania według starych receipes. Poza tym restauracja Hotel Diery *** oferuje również dużą restaurację na 1 piętrze, używane jako restauracja na śniadanie i przez resztę dnia, jak w holu hotelu. Może być również używana jako sala konferencyjna o pojemności do 130 osób lub sala weselna o pojemności do 90 osób.Można również odwiedzić nasz tradycyjny słowacki pub Besiedka, oferujący napoje z beczki, piwo ze zbiornika, dania barowe i letnie lody domowej produkcje.


logo 15rokov Terchovská Koliba s Vami

Nie ma lepszego miejsca, aby zakończyć dzień w Terchova niż nasza tradycyjna, słowacka gospoda Koliba, która oferuje tradycyjne słowackie posiłki własnego wyrobu jak też kuchni europejskiej. Znajdziesz tu stylowe drewniane wnętrze, duży kominek , miłą obsługę, tradycyjną muzykę ludową, a przede wszystkim doskonałe domowe jedzenie.


Pojemność naszej restauracji Terchovska Koliba Diery jest 90 osób w dwóch oddzielnych pokojach dla niepalących (60 + 30), w zimie z przytulnym kominkiem, latem z przyjemnym słonecznym tarasem dla dodatkowych 60 osób. Część restauracji przeznaczona jest na kącik dla dzieci oraz plac zabaw dla dzieci.