PAKIETY POBYTOWE - WAKACJE W TERCHOVEJ - WAKACJE NA SŁOWACJI

Region Mala Fatra - Terchowa jest jednym z niewielu regionów na Słowacji, oferującym wspaniałe całoroczne wakacje. Niezależnie od tego, czy jest to zimowy urlop na nartach, krótka przerwa podczas pięknej wiosny, wakacji czy też jesienny pobyt wellness, którego szukasz, ten region Mała Fatra ma coś do zaoferowania przez cały rok ...

Hotel Diery *** oferuje pakiety hotelowe, z wellness spa, masażami lub karnetem narciarskim, dzięki czemu otrzymujesz najlepszą cenę za daną porę roku, którą oferujemy.

Szukasz tipu na pobyt rodzinny / tipu na pobyt z dziećmi / tipu na weekend

Hotel oferuje swoim gościom dużą świetlicę, w której codziennie rano można delektować się luksusowym śniadaniem w formie bufetu. Kawa i herbata w trakcie jest dostępna bezpłatnie przez cały dzień. W sali znajdziecie także bilard, rzutki, piłkarzyki oraz duży kącik dla dzieci z różnorodnym sprzętem. X-BOX i PS 4 PRO są dostępne dla graczy z wieloma różnymi grami. Brzydka pogoda z pewnością Cię zatem nie zaskoczy.

Baterie można naładować w przytulnej strefie wellness, która jest otwarta wyłącznie dla przebywających gości. Sauny fińskie, parowe, na podczerwień, jacuzzi i masaże, wszystko co potrzebne do relaksu i regeneracji.

Bezpośrednio za hotelem rozpoczyna się szlak Janosikove diery. Janosikve diery, a właściwie cała Mała Fatra są piękne przez cały rok. Wolisz łatwy spacer do najbliższego bufetu czy mozolną wędrówkę do Wielkiego Rozsutca? Zatrzymaj się w hotelu Diery, a wybór pozostawimy Tobie. Doliny Janosika są szczególnie piękne zimą.

W hotelu znajduje się również tradycyjna restauracja, w której panuje autentyczna atmosfera prawdziwej chaty terchowskiej. Oprócz tradycyjnych dań dobrej jakości, można tu znaleźć także wersje i dania wegańskie i bezglutenowe. Częścią domku jest kącik dla małych dzieci, aby nawet rodzice mogli w spokoju zjeść. Nalewamy piwa z browarów rzemieślniczych Vŕšky i Predná Hora.

W styczniu i marcu regularnie organizujemy wieczory terchowske. Wspaniała tradycyjna pięciodaniowa kolacja w towarzystwie legendarnej Ťažkej muziky, niezapomniane przeżycie kulinarne i kulturalne.