BUFET ŚNIADANIOWY - GRY PLANSZOWE - KĄCIK DZIECKA - RELAKS I ROZRYWKA BEZ OGRANICZEŃ

Hotel Diery*** to naprawdę świetny wybór na rodzinne wakacje i pobyty z dziećmi. Oprócz przytulnej strefy wellness i tradycyjnej słowackiej restauracji, oferuje swoim gościom duży salon. Dzięki tej opcji możesz cieszyć się udanym pobytem u nas nawet w przypadku niesprzyjającej pogody. Pobyt z dziećmi w naszym hotelu to naprawdę świetny wybór.

Życie w świetlicy rozpoczyna się już o godzinie 7:30, kiedy zaczynamy serwować luksusowe śniadania w formie bufetu. Przez cały dzień dla wszystkich gości dostępna jest nielimitowana kawa, herbata i owoce.

Po śniadaniu można w nim pograć w bilard, piłkarzyki i rzutki stalowe, a do wieczora pograć w karty z całą rodziną i przyjaciółmi. W recepcji można także wypożyczyć różne gry planszowe. Kącik dziecięcy z zabawkami, klockami Lego i przyborami do pisania, rysowania i wycinania uzupełnia duży telewizor z konsolą do gier X-BOX i szeregiem różnych gier. W sąsiednim salonie znajduje się duży okrągły telewizor Smart TV z konsolą do gier Playstation 4 PRO z popularnymi grami, takimi jak FIFA, NHL i Fortnite. Regularnie uzupełniamy i zmieniamy gry.

Nasza Terchovská koliba Diery oferuje również mniejszy kącik dla dzieci. Zarezerwuj jeden ze stolików tuż obok rogu, miej swoje dzieci pod opieką i ciesz się autentyczną atmosferą chaty i uczciwymi, tradycyjnymi słowackimi potrawami. W hotelu znajduje się także plac zabaw dla dzieci na świeżym powietrzu z huśtawkami, drabinkami i piaskownicą. Usiądź na tarasie naszego domku, a nie stracisz z oczu swoich dzieci.

W obrębie Terchowej można także podróżować z dziećmi koleją Terchovą, która z pewnością spodoba się dzieciom. Wejście na pokład możliwe jest bezpośrednio przed hotelem. Trasa okrężna zabierze Państwa do centrum Terchowej, gdzie można zrobić zakupy, odwiedzić drewnianą szopkę w kościele parafialnym lub muzeum Juraja Janošíka w budynku urzędu miejskiego naprzeciwko kościoła. Jeżeli chcieliby Państwo przemienić nasze wspaniałe dania z pizzą, w centrum miejscowości znajdziecie pizzerię Italy z otwartym piekarnikiem, w której pieczą naprawdę świetną pizzę. Następnie pociąg zabierze Cię pod pomnik Janosika do Vrátnej doliny. Pierwszym przystankiem są Tiesňavy, gdzie rozpoczynają się wymagające szlaki turystyczne do Bobotów i Zbojníckiego szlaku. Następnym przystankiem jest Štefanová, skąd stosunkowo łatwa trasa piesza prowadzi z powrotem do hotelu przez dziury Jánošík. Zdecydowanie polecamy jednak wjechać kolejką linową na Chleb, skąd można podziwiać wspaniałe widoki na całą Małą Fatrę, kontynuować wędrówkę granią lub odwiedzić Chatę pod Chlebom lub Chatę na Grúna.

W Terchovej koniecznie trzeba wybrać się na spacer do wieży widokowej Terchovské srdce, która góruje nad centrum wsi. Jeśli chcesz zrobić grilla, wybierz się na ścieżkę edukacyjną przez przysiółek Janošíka, która zaprowadzi Cię do kilku sklepów z grillem, a także do symbolicznego miejsca urodzenia Juraja Janošíka. Zaczyna się na dworcu autobusowym, za którym wchodzi się po schodach nad kościołem parafialnym i kontynuuje krótką wspinaczkę przez łąki, na których pasą się owce. Dalej poprowadzi Cię wydeptana ścieżka i tablice informacyjne. Będąc w dziale Walcownia koniecznie odwiedźcie makietę kolejki o powierzchni ponad 50 m2.