BON PODARUNKOWY NA POBYT W HOTELU DIERY *** TERCHOVÁ VÁRTNA

Jeśli szukasz ciekawego prezentu na Święta Bożego Narodzenia, prezent urodzinowy, prezent na rocznicę lub po prostu chcesz sprawić komuś przyjemność, mamy dla Ciebie świetną wskazówkę dotyczącą prezentu!

Voucher upominkowy na pobyt w hotelu Diery *** w Terchowej Vrátnej to zdecydowanie świetny wybór! Spraw radość bliskiej Ci osobie i podaruj jej wyjątkowe przeżycie! Hotel Diery *** położony jest u podnóża Parku Narodowego Mała Fatra i jest także punktem wyjścia dla wielu wspaniałych szlaków turystycznych, które oferują Dziura Janosikowa i Vrátna Dolina. Nawet wymagający turysta i rodzina z małymi dziećmi znajdzie swoją drogę. Oprócz bogactw naturalnych Terchová oferuje także różnorodny program kulturalny przez cały rok oraz kilka atrakcji pod dachem i na świeżym powietrzu. Rodziny z dziećmi również będą się dobrze bawić, przy dobrej i złej pogodzie.

Po prostu wybierasz kwotę, którą chcesz komuś podarować, a ona decyduje, kiedy wykorzystać ten bon upominkowy. Można go wykorzystać podczas dowolnego pobytu w naszym hotelu. Wartość bonu upominkowego odliczamy z rachunku hotelowego przy wyjeździe.

Zapraszamy do kontaktu z naszą recepcją pod adresem info@hotel-diery.sk lub numerem telefonu +421 911 569 532!

Dziękuję za twoje zaufanie!