PAKIET POBYTOWY - WAKACJE ZIMOWE NARTY SŁOWACJA POBYTY ZIMA 2024 - HOTEL DIERY *** TERCHOWA VRATNA

Ośrodek narciarsky Vrátna

WAKACJE ZIMOWE NA SŁOWACJI - NARCIARSTWO NA SŁOWACJI - TURYSTYKA ZIMOWA, PRZEJŚCIE BIEGOWE, NARCIARSTWO - WELLNESS I RELAKS

Zima w górach Parku Narodowego Mała Fatra to przede wszystkim wspaniała jazda na nartach w ośrodku narciarskim Vrátna, piękne zimowe wędrówki w białej scenerii Małej Fatry, narciarstwo biegowe i narciarstwo.

Jeśli lubisz przytulne hotele rodzinne, Hotel Diery *** jest najlepszym, co Terchová i Vrátna mają do zaoferowania. Hotel bezpośrednio przy wejściu do Janosik Holes. Tutaj można otrząsnąć się z wiosennego zmęczenia, zrelaksować się podczas masażu, nabrać sił w niesamowitym centrum wellness i skosztować wspaniałej kuchni tradycyjnej słowackiej restauracji Terchovská koliba Diery. Przytulne zakwaterowanie w czystych i wygodnych pokojach to tylko wisienka na torcie.

W przypadku niepogody można skorzystać z hotelowej świetlicy, gdzie można zagrać w bilard, rzutki, piłkę nożną, a Państwa pociechy mogą pobawić się w jednym z dwóch kącików dziecięcych. Starsze dzieci, a także dorośli, mogą grać na X-boksie lub oglądać różne programy w salonie z dużym zakrzywionym ekranem. Jeżeli pogoda Was nie odstrasza całkowicie, możecie odwiedzić muzeum Juraja Jánošíka, wjechać kolejką linową na Chleb, skąd w cieple górnej stacji kolejki można podziwiać piękne widoki na kolorową Małą Fatrę. W Terchowej można zobaczyć unikalną makietę kolejki o powierzchni ponad 50 m2, unikalną drewnianą szopkę w miejscowym kościele, skąd można wybrać się na krótki spacer do punktu widokowego Terchovské srdce. Nie da się nawet ominąć 7,5-metrowego pomnika Juraja Janošíka, który góruje nad starą wsią, skąd już tylko skok do górskiego browaru Vŕšky.

Jednak region Małej Fatry oferuje o wiele, wiele więcej...